Bayiliklerimiz

Lovato Yetkili Servis Hizmetleri

Lovato Ankara yetkili montaj ve bakım servisi olan şirketimiz, Lovato montaj, bakım, onarım, tadilat, ayar ve her türlü teknik sorunda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Lovato LPG Dönüşüm Sistemleri Hakkında

1958 yılında İtalya’nın Vicenza kentinde kurulmuş bir firmadır. Firma kuruluşundan itibaren yenilik konusunda öncü olmuştur. Günümüze kadar milyonlarca araca Lovato montajı yapılmıştır. Lovato için kalite her zaman için ana felsefe olmuştur. Ana Felsefesi kalite üzerine kurulmuş olan Lovato'nun 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

Lovato Otogaz Sistemleri, LPG ve CNG pazarında araştırma ve geliştirme konusuna en çok yatırım yapan firmalardan birisidir. Bu da her araca uygun ve çok uzun yıllar boyunca en yüksek verimi ile çalışabilecek sistemler üretilmesinde etkili olmuştur.

Lovato Otogaz Sistemleri, Türkiye'de ve Dünya'da sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, mevcut bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye'de aranılan bir marka olmayı başarmıştır. Ürettiği kaliteli ve kusursuz çalışan otogaz dönüşüm kitleri ile Türkiye'de tercih edilen bir marka olmuştur. Ülke genelinde yayılmış donanımlı servis ağı ile montaj sonrası hizmetlere de büyük önem vermektedir. Satış sonrası verilen hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı büyük bir markadır.