Bayiliklerimiz

BRC Yetkili Servis Hizmetleri

Ankara BRC LPG Sistemleri yetkili servisi olarak montaj, bakım, ayar, tadilat ve yedek parça konularında çözümler sunuyoruz. Aracınızın LPG sisteminde meydana gelen her türlü teknik sorun için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BRC LPG Dönüşüm Sistemleri Hakkında

İtalya Cherasco’da faaliyet gösteren yerel bir gaz ekipmanları satıcısı olan Romano Bagetti'nin ismini 60’ların sonuna dek kimse duymamıştı. Polyvanne üretme kararı alması, yolunun bir diğer yerel atölye olan M.T.M ile kesişmesini sağladı. Costamagna Kardeşler ve Romano Bagetti'nin attıkları ortaklık imzasıyla tanıdığınız, bildiğiniz BRC markası doğdu.

Bu cesaretli işbirliği verimli ve hızlı bir büyümeyi tetikledi. 1980'de, LPG ve CNG yelpazesindeki tüm çeşitler üretilmeye başladı. BRC, 1991'de karbürasyon kontrollü elektronik sisteme geçti ve 1 yıl sonra, 1992'de Costamagna kardeşler, BRC'yi tamamen bünyelerine katarak M.T.M-BRC Gaz Ekipmanları'nı kurdular.

Günümüzde BRC, 50.000 m2 kapalı alanda, 11 farklı üretim alanı ve 1500 çalışanı ile dünyanın en büyük LPG ve CNG kit üretim markasıdır. 70 ayrı ülkede temsil edilen BRC, kompresör, evsel durum aparatları ve DOEM üretimlerini de her geçen gün arttırmakta ve Dünya Devleri olarak nitelendirilen Chevrolet, Citroen, Ford, Great Wall, Honda, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Piaggio, Subaru, Suzuki ve Volvo gibi markalarla da işbirliği yapmaktadır.

2011'den günümüze, ralli parkurlarında da boy gösteren BRC tüketicisine güvenli ve performanslı ürünler geliştirdiğini kanıtlamaktadır.

Tüm dünyanın beğenisini toplayan istikrarlı büyümenin arkasında elbette ki global anlamda doğru iş ortaklıkları yatmaktadır. Bunun en güçlü ve köklü örneklerinden olan BRC - 2A işbirliği 1995'ten bu yana Türkiye'de LPG ve CNG sistemlerinde standartları belirleyen ileri teknoloji ve altyapı hizmetlerini bir arada sunmaktadır.


Dökümanlar

Download BRC Platinum LPG Sistemi

Download BRC Sequent Alba 32

Download BRC Sıralı Plug And Drive LPG Kiti

Download BRC Comfort LPG Sistemi

Download BRC LDI (Likit Direkt Enjeksiyon) LPG Kiti

Download BRC SDI (Sıralı Direkt Enjeksiyon) LPG Kiti

Download BRC Karbüratörlü LPG Kiti

Download BRC Sıralı Plug And Drive CNG (Doğalgaz) Kiti