Kurumsal

Anelsan Otomotiv, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi 35. Cadde Altın Örnek İş Merkezi No:118'de otogaz dönüşüm sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

2000 yılından beri Ankara bölgesinde ikamet eden müşterilerimize; güleryüzlü ekibimiz, uzman personelimiz ve gerekli teknik donanımımızla servis ve otogaz dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Servisimiz, 12047 TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi'ne sahip olup, montajlarımız yasal ve nizami kurallar çerçevesinde yapılmaktadır.

Sorunsuz bir LPG montajı için sistemin kalitesi kadar, işçiliğin de ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Montaj teknikerlerimiz, distribütör firmalarda montaj eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı ve kusursuz montaj yapabilecek beceriye sahiptir. Yapılan LPG dönüşümü sonrası aracınızda hissedilir en ufak performans kaybı yaşamadan en yüksek tasarrufu elde edersiniz. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

Servisimiz'de tüm markaların LPG bakımları, teknik kontrolleri ve tadilatları yapılmaktadır. Yaptığımız tüm işlerde orijinal parçalar kullanılmakta olup, işçilik garantilidir.

Saygılarımızla,