Bayiliklerimiz

Anelsan Otomotiv, dünyanın en kaliteli ve en sorunsuz LPG sistemlerinin bayilikleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünyaca ünlü LPG kiti üreticisi Prins, ülkemizde en çok tercih edilen İtalyan LPG sistemleri BRC ve Lovato, uygun fiyatları ile müşterilerine ekonomik çözümler sunan, tamamen yerli ve milli sermayemiz Atiker kitlerin bayilik misyonlarını yürütüyoruz.

Montajını gerçekleştirdiğimiz tüm markalar Türkiye genelinde yaygın servis ağı ve 2 yıl & 100.000 km. garanti belgesine sahiptir. Bütçenizi aşmayan ödeme seçenekleri ile aracınıza en uygun LPG kiti montajını gerçekleştiriyoruz. Montaj sonrası süreçte de periyodik bakım ve gerekli kontroller, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Aracınıza yapılacak tüm müdahaleler konusunda sizi gerektiği gibi bilgilendiriyor ve yaptığımız tüm işlerde işçilik garantisi veriyoruz.

Sıralı sistem, direkt enjeksiyon sistem, karbüratörlü sistem ve sıvı sistem LPG dönüşüm hizmetlerimiz mevcuttur. Montaj yaptıracağınız LPG sistemi hakkında firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.